Літня християнська школа у Зарваниці

Не планувала, але все сталось так, як мало бути. Ми з Надією Остапівною сьогодні були учасниками ІІ літньої християнської школи. Цьогоріч вона тематично присвячена ювілею патріарха Йосифа Сліпого. З нами працювали пані Анна Зварич та отець Микола. Гостями Зарваниці сьогодні також були освітяни Вінничини (їх супроводжувала Піхурко Оксана Віталіївна).

Ми сьогодні випадково побачили, як один зі священиків здійснював екзорцизм. Кілька хвилин – і покинули приміщення храму, бо так страшно кричав той хлопчина, над яким проводив цей ритуал священик. Мабуть, тому так розболілись голови в обох. Але велике полегшення і якусь душевну рівновагу отримала після сповіді в отця Миколи. Це, скоріш за все, була розмова, під час якої я вперше за весь час відчула таку легкість у душі, якої не було жодного разу. Так, після кожної сповіді мені ставало трохи легше, але цього разу все зовсім по-іншому. Це якось так, як у творі Михайла Коцюбинського: «Душа готова, струни тугі, налагоджені, вона вже грає». Не знаю, чи це вже назавжди, але на цей час у мене саме такі відчуття… Ще раз дякую Надії Остапівні, Руслані Григорівні, Євгену Анатолійовичу (завіз і привіз нас), які допомогли поїхати сьогодні до Зарваниці й отримати душевний спокій.

Дякую Максимкові, який отримав 186 балів на ЗНО з української мови і літератури. Я, звичайно ж, мріяла про 200, але це також високий результат (підтвердив високий рівень). Радий він, раді батьки – радію і я, бо є хороший результат нашої праці.


Related PostsЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *