ВЧИТИСЯ ПОТРІБНО ПРОТЯГОМ УСЬОГО ЖИТТЯ

06-07.05.2019 року брала участь у навчанні-тренінгу за програмою короткострокового підвищення кваліфікації “Основні аспекти мовленнєво-методичної компетентності сучасного учителя”, який проводила Кондирєва Майя Миколаївна. Мені дуже сподобалося навчання! Для себе взяла чимало корисного. Вже завтра проведу окремі вправи, які ми виконували. Щиро дякую чудовому тренеру Майї Миколаївні за цікаве і корисне навчання.
Дякую усім учителям-словесникам нашої групи за комфортне спілкування. Здається, що ми не вчора познайомилися, а знаємо одна одну вже давно.
Мені дуже приємно було працювати в парі з колегою Наталею, яка викладає українську мову і літературу в Тернопільському педагогічному ліцеї спортивного профілю. Вона ж і запропонувала розповісти про книгу “Слово про війну 2”, яку я взяла з собою. Приємно було читати свою розповідь в аудиторії, яка вміє сприймати серцем.
Дякую методисту Теребовлянського райметодкабінету Савончак Руслані Григорівні за те, що вона мені порекомендувала цей тренінг.
Я ДУЖЕ-ДУЖЕ ЗАДОВОЛЕНА!

Майя Кондирєва Щиро дякую, пані Оксано, за добрі слова, які стануть стимулом удосконалення і змісту, і форми проведення тренінгу. Адже найвищою нагородою для учителя (сподіваюся, що у душі я ще учитель) є і подячні слова, і досягнення учнів, які перевершують учителя. Успіхів Вам, пані Оксано, і у вашій добродійній, і у творчій, і у педагогічній праці. Чуйна людине не може бути осторонь суспільнозначущих подій… Захоплююся Вашою філософією життя.

Оксана Бурега Дякую щиро! Моя філософія – результат власних шукань, спотикань, ударів, падінь і ВІДРОДЖЕННЯ Щаслива, бо навчилася радіти кожній миті життя, яке є БЕЗЦІННИМ ПОДАРУНКОМ ВСЕВИШНЬОГО.


Related PostsЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *