Відео

 Останній шлях Володимира Питака http://ok.ru/video/63321708459449-1?fromTime=264
fromTime=264[/youtube]

08.01.2015р.  Різдвяне привітання “Україна колядує” (Струсівська греко-католицька церква).

07.01.2015р. Різдвяне привітання “Україна колядує” (Струсівська православна церква). Відеозйомка та монтаж Станька Андрійка.

21 листопада 2014р. Зустріч із солдатами АТО.

 

Відео національно-патріотичного флешмобу (05.09.2014р.), проведеного в рамках ТИЖНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ у школі. Відзняв його й змонтував наш випускник Андрійко Станько.

Відеофільм про рідний Струсів (2009 рік)

Коли Брантюк Марія Григорівна запропонувала мені озвучити відеофільм про Струсів, я дуже зраділа цій пропозиції. Хоча вільного часу ніколи немає, але для цієї цікавої роботи знайшли його навіть гарячої осінньої пори. Продюсером фільму стала методист райметодкабінету Нечай Леся Петрівна. На час зйомок біля обох Струсівських церков велись роботи з благоустрою. Сьогодні їх подвір’я мають зовсім інший вигляд, аніж на час зйомок. Цієї весни ми плануємо із Станьком Андрійком зняти новий відеофільм про своє рідне село, яке має надзвичайно багату і цікаву історію.

Засідання штабу ЦЗ у школі

У кожному навчальному закладі заступник директора з навчально-виховної роботи є начальником штабу цивільного захисту. Готуючись до обласного семінару, ми вирішили створити невеликий відеофільм  з даного питання. Нам у цьому, як і завжди, допоміг Станько Андрій. Пропоную переглянути даний відеоролик.

Районний семінар учителів музичного мистецтва

Семінар учителів музичного мистецтва проходив на базі нашого закладу 15.02.2013 року.
Його тема – “Уроки музичного мистецтва у світі інформаційних технологій”.
На відео – одна з частин практичного модуля семінару – мистецька вітальня “Таланти Струсівської закутини” (ми з Андрійком є ведучими на даному заході).

Зустріч із поетесою Марією Гуменюк

«Осяймо сонцем сутінки земні, зігріймо серцем, розтопімо зло, творім добро у кожнім часі, дні, аби нещасть у світі не було» – це рядки із поезії «Філософія буття» поетеси Марії Гуменюк, з якою 04.04.2013 р. пройшла тепла зустріч у нашій школі-інтернаті.
Марія Володимирівна – член літературного об’єднання – автор 11 поетичних збірок. Серед них: «Співає тихо колискову мати», «Дорога додому», «Відсію з пам’яті кукіль», «Осіння вишиванка», «І рани пам’яті ячать», «Мандрівка павучка»…
Свято поезії розпочали літературно-музичною візиткою закладу. На згадку Марія Володимирівна  подарувала до шкільної бібліотеки декілька своїх книжечок (відео ще необхідно змонтувати, незабаром додамо).

 

Районний семінар керівників шкіл

29.04.2013 року на базі нашої школи пройшов районний семінар керівників шкіл на тему: “Проектування особистісного розвитку учнів у навчальному закладі”.

Привітання Струсівської школи-інтернату

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *